Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
En passant - Blog Daniela Passenta En passant - Blog Daniela Passenta En passant - Blog Daniela Passenta

18.05.2006
czwartek

Na całej Francuskiej – ty

18 maja 2006, czwartek,

Kilka dni temu pisałem o pięknym święcie Saskiej Kępy, którego bohaterką była Agnieszka Osiecka i jej piosenki. Dziesiątki tysięcy ludzi słuchały koncertów, wzięły udział w paradzie “Okularników”, tańczyły do piosenek w wykonaniu Maryli Rodowicz, bawiły się jak Ulica Francuska długa i szeroka. Od Ronda Waszyngtona aż do Ulicy Obrońców nie można było szpilki wetknąć.

Byli wszyscy oprócz … “Rzeczpospolitej”, która nazajutrz (15 maja) “informowała”, że bawiło się “kilkaset osób”, a wieczorem “200 osób wysłuchało koncertu”. Istnieje domniemanie, że autor(ka) relacji podpisanej “masz” był(a) w tym czasie na równoległej imprezie zorganizowanej przez kiboli “Legii”, gdzie została stuknięta, bo inaczej trudno zrozumieć taka gaffę “Rzepy”. Wystarczyło zajrzeć do konkurencji, choćby obejrzeć zdjęcia w “Gazecie Stołecznej”, żeby zobaczyć morze ludzi na Kępie. Może “Rzepa” po prostu utonęła w tłumie? Specjalnie dla “Rzepy” proponuję zaśpiewać “Na całej Francuskiej – ty”.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Jaka „Rzeczpospolita” takie informacje. Za to gęby pełne frazesów o rzetelnym i niezależnym dziennikarstwie. Niezależnym nawet od faktów, o pzryzwoitości nie wspominając.

  2. Jaka „Rzeczpospolita” takie informacje. Za to gęby pełne frazesów o rzetelnym i niezależnym dziennikarstwie. Niezależnym nawet od faktów, o przyzwoitości nie wspominając.

css.php