Sekielscy do więzienia!

Najpierw „Kler” Smarzowskiego, potem Matka Boska Tęczowa Elżbiety Podleśnej (miliony telewidzów plus nalot policji i kilkugodzinne przesłuchanie, zaakceptowane przez „ministra policji” Joachima Brudzińskiego), wreszcie film „Tylko nie mów nikomu”, który niczym pożar rozprzestrzenił się na miliony widzów w internecie. Galopująca oglądalność filmu braci Sekielskich to chyba rekord świata w dziejach pożarnictwa.

Pytanie pierwsze: czy Sekielscy zostaną aresztowani? Moim zdaniem – im szybciej, tym lepiej. Niech zdejmą biustonosze i rajstopy i na komendę ich! Panie Ministrze – błagam! Musi być jakaś sprawiedliwość i wobec prawa wszyscy są równi (zwłaszcza wspólnicy ze Srebrnej). Więc skoro Podleśna za jeden wizerunek trafiła na przesłuchanie, to Sekielscy za film powinni trafić co najmniej na Rakowiecką.

Mają paradować w aureoli (znów ta aureola) bojowników o prawo i sprawiedliwość? Jeżeli nie powiemy im non possumus dziś, to kiedy? Kto jest za aresztowaniem i przesłuchaniem braci Sekielskich? Dziękuję. Kto jest przeciw? Nie widzę, nie słyszę.

Pytanie drugie: ile jest w stanie wytrzymać hierarchia? Najpierw przyjęła zdrową postawę – abp Gądecki i prymas Polak odmówili udzielenia wypowiedzi do filmu, a gdy ten film pojawił się w milionach polskich domów – niezwłocznie podziękowali Sekielskiemu i przeprosili.

Niezły pokaz obłudy. Za co? Wiadomo: za to, o czym trąbi cały świat, za pedofilię w Kościele, za jej krycie i pobłażanie. Kiedy lata temu wstecz świat zaczął mówić o pedofilii, w tym pedofilii duchownych, wydawało się to kolejną ekstrawagancją liberalnego Zachodu. Kiedy sądy w Europie i USA zaczęły wymierzać drakońskie wyroki, sądzono, że do Polski to nie dotrze. Kiedy za indywidualnych sprawców i ich wspólników musiała na Zachodzie odpowiadać (finansowo) instytucja, czyli Kościół, myślano, że u nas to jest niemożliwe, to się w Polsce nie przyjmie, bo KK jest przyzwyczajony, że to on trzyma kasę, pieniądze płyną „do”, a nie „od” niego.

Po trzecie: Sekielscy zrobili film antypolski i trzeba jak najszybciej ustalić, kim są ich rodzice i dziadkowie.

Oczywiście, są w Polsce tysiące niewinnych sług Kościoła, ale nie o nich jest ten film. To jest film o ludzkim nieszczęściu, o samotności i cierpieniu jednych oraz o degeneracji, bezkarności, wspólnictwie i o parasolu ochronnym, jaki potężna instytucja otwierała nad innymi. Jeżeli Kościół to Polska, to znaczy, że bracia Sekielscy dobrze przysłużyli się Polsce.

Jeszcze przed pojawieniem się filmu prezes Kaczyński groził, że kto podnosi rękę na Kościół, ten podnosi rękę na Polskę. Jeśli tak, to bracia Sekielscy mogą spać spokojnie – wszak oni tylko przychodzą Kościołowi z pomocą.